pegasus, авиабилеты, бронирование, продажа, pegasus украина, pegasus киев

бронирование авиабилетов pegasus в Украине

Визовая поддержка

Информация для агентов

Зміни щодо ручної поклажі


З 26.01.2021 важливі розміри ручної поклажі, а не вага.

Pegasus Airlines відміняє обмеження на вагу ручної поклажі, але обмежує кількість дозволених предметів. Нові правила почнуть діяти з 26 січня 2021 року.

З цієї даті в салон можна буде взяти тільки одну валізу з габаритами до 55х40х20 см з будь-якою вагою. Всі додаткові предмети - книги, ноутбук, рюкзак, портфель повинні будуть упаковані в це одне місце ручної поклажі.

Виключення зроблено тільки для невеликих клатчів, косметичок, барсеток і пакетів з товарами Duty Free - їх можна буде як і раніше провозити додатково до дозволеної норми ручної поклажі.

Якщо пасажир принесе на посадку в літак більшу кількість місць ручної поклажі, то їх необхідно буде здати в багаж. Це можна буде зробити в рахунок безкоштовної норми багажу.

Але якщо такак норма не передбачена квитком, або якщо вона вже використана, пасажиру доведеться оплатити збір за перевезення понаднормового багажу. Цей збір стягуються за кожний кілограм по вартості перевезення понаднормового багажу. Розмір збору залежить від направлення вильоту.